Мікропроекти 2019 від Посольства Федеративної Республіки Німеччини.

  • Главная
  • >
  • Проекты
  • >
  • Мікропроекти 2019 від Посольства Федеративної Республіки Німеччини.
Мікропроекти 2019 від Посольства Федеративної Республіки Німеччини.

  Посольство Німеччини в Україні щороку надає підтримку обмеженій кількості  мікропроектів, спрямованих на поліпшення базових потреб бідних і вразливих верств населення та на забезпечення довгострокового ефекту від проекту. Йдеться про проекти, що реалізовуються протягом короткого терміну, як правило до трьох місяців. Необхідне обладнання для проектів закуповується в Україні.

  Максимальна сума грантового сприяння, що надається Посольством, становить, як правило, 8 000 євро.

  Громадська спілка «Фундація «Схід-Захід»» розробила та представила проект «Медичні матраци для паліативних хворих».

  Проект розроблений для допомоги та покращення умов перебування хворих у КНП ХОР «Обласний центр паліативної медицини «Хоспіс». 

 Переважна більшість хворих у КНП ХОР «Обласний центр паліативної медицини «Хоспіс» це люди похилого віку, які потребують стороннього догляду (лежачі) і тому особливо велике значення мають матраци на яких вони лежать. Наявні матраци для хворих, якими користується заклад понад 10 років, зношені та поступово приходять в непридатний для використання стан. Пацієнти знаходяться у незручних умовах у них часто виникають пролежні.

  Зважаючи на це в проекті передбачається заміна матраців для пацієнтів на сучасні з активно дихаючим покриттям  типу «Еколастік», яке захищає матраци від забруднення та зношення. Воно непроникне для вірусів, бактерій та кліщів, захищає від внутрішньо-лікарняних інфекцій, алергічних ускладнень, перешкоджає виникненню пролежнів у пацієнтів.  Також зручні в користуванні матраси полегшать роботу медичного персоналу. 

  Тому отримавши цей грант ми зможемо, звичайно не повністю, але частково покращити умови перебування хворих у КНП ХОР «Обласний центр паліативної медицини «Хоспіс». 

  Але на цьому ГС «Фундація «Схід-Захід»» не збирається зупинятися і ми надалі будемо плідно працювати для блага та покращення життя хворих КНП ХОР «Обласний центр паліативної медицини «Хоспіс».