«Колаборації знакових і молодих виконавців сучасної та класичної музики»

  • Главная
  • >
  • Проекты
  • >
  • «Колаборації знакових і молодих виконавців сучасної та класичної музики»
«Колаборації знакових і молодих виконавців сучасної та класичної музики»

 В Україні дуже важко розвиватись молодим музичним гуртам, котрі є творчими та культурними проектами, а не комерційними проектами, та не мають необхідного ресурсу та підтримки. В той самий час попит на сучасну українську музику досить високий, її ринок зростає. Гуртам, які не мають достатнього ресурсу, важко бути конкурентоспроможними. Ще важче тим гуртам, які не є представниками розповсюджених й найпопулярніших музичних напрямків. Чинне Українське законодавство передбачає квоту на україномовні пісні у ефірах, що дуже стимулювало ріст кількості українського контенту за останні роки, але разом з тим якість цього контенту не дуже висока.

Розбіг у можливостях ще більше відрізняється в залежності від регіону та міста. Мало хто має можливість поспівпрацювати з відомими українськими гуртами та виконавцями, професійними студіями звукозапису, арт-кураторами та промоутерами. Доступ до професійного обладнання та професійних технічних експертів потребує значного ресурсу.  

Реалізація нашого проекту сприятиме подальшому професійному становленню музикантів та колективів, створенню інноваційного крос-секторального конкурентоспроможного українського культурного аудіо-продукту та його промоцію. В рамках проекту планується створити аудіо-альбом, до якого увійдуть спільні твори між молодими сучасними українськими виконавцями та вже відомими музикантами. Альбом поєднає у собі твори у жанрі сучасної академічної, етнічної, інструментальної, джазової та популярної музики. Також будуть створені промо-матеріали (фото та відео) для подальшої промоції новоствореного продукту та виконавців. Учасники проекту презентують результати своєї творчої роботи на деяких знакових культурних подіях України. Новостворений продукт буде розповсюджено у вільному доступі, він також стане матеріалом для нових промо-турів музичних колективів у подальшому. Окрім того, ми залучимо найкращу сільську студію звукозапису в Україні, підтримуючи та популяризуючи технічних працівників музичної галузі у регіонах.