Проект свічного обігрівача "ПІЧКА - СВІЧКА"

Проект свічного обігрівача "ПІЧКА - СВІЧКА"

 

                    Постійні обстріли інфраструктури України Росією ставлять під загрозу наявність теплопостачання, водопостачання та електрики у мережі житлових будинків, лікарень, дитячих садків та на багатьох інших об'єктах. Більшість сучасного опалювального обладнання працює від електрики. Перебої з електропостачанням призводять до неможливості обігріти свої будинки, приготувати або розігріти їжу. Ми вирішили з підручних засобів, які можна знайти, або купити фактично будь-де, зробити пристрій, здатний допомогти пережити зиму. Проаналізувавши інформацію з мережі інтернет, внісши свої корективи з урахуванням місцевої специфіки, ми розробили переносний керамічний обігрівач, який назвали піч-свічка. Вона поєднує у собі відразу три якості: обігрів приміщення (бліндажу), розігрів їжі, резервне освітлення.  

                    Докладніше про пристрій можна почитати на сторінках сайту https://pichka-svichka.com.ua. Там ви знайдете технічні характеристики. Реальні експерименти можна подивитися на відео тут: https://www.youtube.com/shorts/oE3I1_RE8f0, https://www.youtube.com/watch?v=626Poc-ZGRo

https://www.youtube.com/shorts/0ihs_6vciHw

Все відео можна дивитися на нашому каналі https://studio.youtube.com/channel/UCggUSVJr4c96F5S0oHKG3Bg/videos/upload?filter=%5B%5D&sort=%7B%22columnType%22%3A%22date%22%2C%22ort %3A%22DESCENDING%22%7D

Соц мережі:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100087898364861

ІНСТА: pichkasvichka

Джерелом енергії можуть бути чайні свічки. Їх вистачає на 4 години. Можна також використовувати окопну свічку, або лампаду.

І мабуть найважливіше. Вирішити проблему опалення великого будинку або квартири цей пристрій не зможе, але опалити невелику кімнату може навіть у морози.

Дякую всім, хто допомагав, допомагає і сподіваємось буде допомагати. Велику допомогу проекту надав Alexander Loose (Швейцарія), він займається волонтерською діяльністю та надає допомогу як в Україні, так і нашим біженцям у Швейцарії. В'ячеслав Ічко, займався безпосередньо розробкою пристрою, тестуванням. Костянтин Ічко (https://www.facebook.com/ichko.kostya та Косенко Ілля (https://www.facebook.com/ilya.kosenko.5) зробили чудову фотосесію.

Разом ми сила!